Yeni Sayfa 1
 
Kullanıcı Kodu - Şifre:
   
 
 
şu an sitemizi 191 kişi izliyor

ÖZ-GER Mobilya - Döşeme


1986 yılında ÖZ-GER Döşeme olarak faaliyete başlayan firmamız, eski koltuk kumaşları, süngerleri ve iskelet tamiratı ile 2004 yılına kadar çalışmalarını sürdürmüştür.

2004 yılında, müşterilerine daha etkin hizmet verebilmek amacıyla şirketleşmiş, ünvanı da ÖZ-GER Mobilya İmalat İthalat İhracat Ltd. Şti. olmuştur.

Firmamız halen, eski koltuk ile kanepelerin iskelet tamiratı, sünger ve kumaş değişimlerini gerçekleştirmektedir. Bunların dışında sipariş üzerine yeni koltuk takımları, kanepeler ve oturma grupları imal etmektedir.

Firmamızın tamir anlamında müşterisine hizmet verirken en büyük özelliği, yapmış olduğu işlerde "nerede yaptırdın?" değil, "nereden aldın?" dedirtebilmesidir. Bunu sağlayabilmemizin sırrı, modeli de değiştirerek, eski, modası geçmiş koltuk takımlarını, yeni, modern ürünlere dönüştürmemizdedir.

Bunun dışında, antika sınıfına giren klasik koltuklarınızı, hatta orijinalliğini yitirmiş dahi olsalar, orijinal özelliklerine geri döndürüyoruz. Bu tür işlemlerde, örneğin ceviz iskeletli koltuklarda yarım asır geride kalmış GOMALAG vernik tekniği kullanılmaktadır.

Teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden firmamız, 2008 yılında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bilgisayarlı modelleme sistemine geçmiştir. Bu sistem sayesinde müşterilerimiz, koltuklarını kaplatmadan önce, 2000 çeşit kumaş arasından seçtiklerinin, koltukları üzerinde nasıl duracağını birebir görebilmektedirler.

Firmamızın son olarak yürüttüğü proje, bu bilgisayar sistemini meslektaşları ile paylaşmaktır. Müşterilerine bu sistem ile hizmet vermek isteyen meslektaşlarımıza, sözleşmeli olarak bir notebook ve ilgili program ücretsiz teslim edilerek, ortak çalışma imkanı sunulmaktadır.

Firmamız son 3 yıldan beri ciddi anlamada Nikah masası, Gelin Damat sandalyeleri,Sünnet tahtları,Led ışıklı akü sistemli Gelin yolları,Led ışıklı Nikah Masası arka Fonları,Anı kürsüleri,Fildişi gelin yolları İmalatı yapmaktadır.

Ürünleri Kargo firmalarıyla yapılan anlaşmalarla Türkiyede bütün İl İlçelerde
Düğün salonlarına,Belediyelere,Öğretmen evlerine,Polis evlerine,Ordu evlerine,
Çiçekçilere,Otellere,fotoğraf stüdyolarına,özellikle Organizasyon firmalarına
göndermektedir.

Yurt dışı Almanya,Hollanda,Fransa,Avusturya,Belçika,Danimarka kısaca avrupa ülkelerinde yaşayan Türk vatandaşlarımıza Hizmet veren Düğün salonlarına,
Organizasyon firmalarına yine anlaşmalı Uçak kargo firmasıyla adreslerine göndermektedir.