Hakkımızda

1986 yılında ÖZ-GER Döşeme adı altında, döşeme atölyesi bazında 200 mt2 alanda kurulan firmamız oturma grubu tamiratı ile 2004 yılına kadar çalışmalarını sürdürmüştür.

2004 yılında, müşterilerine daha etkin hizmet verebilmek amacıyla şirketleşmiş, ünvanı da ÖZ-GER Mobilya İmalat İthalat İhracat Ltd. Şti. olmuştur. Firmamız 2008 yılından itibaren ciddi anlamda nikah masası, gelin damat sandalyesi, sünnet tahtları, kına tahtları, led ışıklı akü sistemli gelin yolları, led ışıklı nikah masası arka fonları kısaca tüm organizasyon ekipmanlarının imalatını yapmaktadır. Yatırımlarımıza ve hedeflerimize sınır koymayarak 2014 yılında Çanakkale/Gelibolu’da 1000 mt2 kapalı alana taşınarak 15 kişilik uzman kadromuzun titizliği ile üretimimize devam etmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız üretimin her aşamasını özenle kontrol edip, hammaddenin temininden biten ürünlerin sevkine kadar profesyonel olarak çalışmaya dikkat etmektedir. Web sitemizde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz tescil belgeli ürünlerimizin yanı sıra, yine sizlerin farklı taleplerindeki özel ölçü veya modellerin imalatını yapabilmekteyiz. Ürünlerimizin gönderiminde Aras Kargo ile yapmış olduğumuz anlaşma sayesinde siz değerli müşterilerimize çok uygun fiyatlarla teslimatını Türkiye’de bütün il ve ilçelerde, düğün salonlarına, belediyelere, öğretmen evlerine, polis ve ordu evlerine, çiçekçilere, otellere, fotoğraf stüdyolarına ve özellikle organizasyon firmalarına göndermekteyiz.

Yurt dışı Almanya, Hollanda, Fransa, Avusturya, Belçika, Danimarka kısaca Avrupa ülkelerinde yaşayan Türk vatandaşlarımıza hizmet veren düğün salonlarına, organizasyon firmalarına yine anlaşmalı lojistik firmasıyla adreslerine göndermekteyiz. Sizinle çalışmaktan gurur duyarız, Siz varsanız biz de varız…

Kaliteli Ürün

Tüm ürün çeşitlerimiz kendi imalatımızdır.

Hızlı Kargo

Sorunsuz hızlı ve güvenli teslimat.

Müşteri Destek

7/24 müşteri hizmetleri.